O firmie

Części motoryzacyjne

Ponad 10000 części i akcesoriów w jednym miejscu

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Realizujemy indywidualne zamówienia. Dokonując naprawy w naszym serwisie macie Państwo gwarancję, że wszystkie zamontowane części są oryginalne i fabrycznie nowe.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wysoką jakość usług doceniło już wielu klientów indywidualnych, a także flotowych.

W trosce o Państwa wygodę i czas sami zaopatrujemy się w potrzebne części. Współpracujemy z największymi dystrybutorami oryginalnych części.

Firma Auto Części Fidura świadczy usługi z zakresu napraw samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t.  świadczymy usługi z zakresu:

  • naprawa silników,
  • naprawa skrzyni biegów,
  • wymiana płynów, olejów i filtrów,
  • naprawa układów wydechowych, hamulcowych,
  • diagnostyka komputerowa,
  • naprawa zawieszenia.

Serwis mechaniczny

Nasz serwis samochodowy posiada pełną ofertę usług realizowanych w zakresie pogwarancyjnych napraw pojazdów. Zajmujemy się naprawą większości marek samochodów. Wszystkim klientom zapewniamy w pełni profesjonalną ,najwyższą jakość świadczonych usług.


Przeglądy okresowe

Oferujemy kompleksową usługę w zakresie wymiany płynów, filtrów, elementów układu zapłonowego, hamulcowego, kierowniczego, elementów zawieszenia i wszystkich innych podzespołów. Każdy samochód podlega okresowej kontroli podzespołów i materiałów eksploatacyjnych, które, w zależności od wyniku przeglądu, podlegają weryfikacji. W efekcie wymianie lub naprawie. Udzielimy Państwu wszelkich porad oraz informacji dotyczących przeglądów technicznyc

Szeroki wybór produktów
Doświadczeni doradcy
Tylko sprawdzeni dostawcy
Wysokiej klasy zamienniki
Własny magazyn firmowy
Atrakcyjne ceny i rabaty
Dogodna lokalizacja
Produkty sprawdzonych marek

Zapraszamy do naszej hurtowni motoryzacyjnej w miejscowości Grajewo!

Formularz kontaktowy

Interesuje Cię nasza oferta? Jesteśmy tu dla Ciebie.