Sklep motoryzacyjny i warsztat samochodowy

Grajewo

Menu

Wydarzenia

Firma Auto Części Fidura jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

ProfiAuto Show 2019 | 8-9 czerwca

ProfiAuto Show 2019 | 8-9 czerwca

Znana jest już data kolejnych, międzynarodowych targów ProfiAuto Show, które co roku przyciągają do Katowic dziesiątki tysięcy specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji. W 2019 roku wydarzenie dla profesjonalistów, połączone z widowiskowymi atrakcjami, zaplanowano w dniach 8-9 czerwca. To…

Wyścigowe stoisko ProfiAuto podczas Warsaw Motor Show

Wyścigowe stoisko ProfiAuto podczas…

Pojazdy startujące w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, utytułowani piloci rajdowi i nowoczesny multimedialny skaner samochodowy pojawią się na stoisku ProfiAuto (pawilon D2, stoisko 8) w trakcie Warsaw Motor Show 2018 (16-18 listopada).

Motoryzacyjne stereotypy – mechanicy mówią, jak jest naprawdę

Motoryzacyjne stereotypy – mechanicy…

• Czy japońskie marki rzeczywiście są niezawodne, a niemieckie najsolidniejsze? • Czy łańcuch rozrządu jest wieczny, a 1.9 TDI to silnik wszechczasów? • Jak mechanicy odnoszą się do popularnych przekonań dotyczących motoryzacji?

VI Konferencja ProfiAuto

VI Konferencja ProfiAuto

Uhonorowanie jubileuszu 25-lecia firmy Moto-Profil i 10-lecia marki ProfiAuto, podsumowanie owocnego roku i przekazanie partnerom planów na najbliższą, intensywną przyszłość – to najważniejsze założenia tegorocznej Konferencji Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil oraz spotkania partnerów…

3 tury ProfiRacing Cup | Za nami kolejne PitStopy

3 tury ProfiRacing Cup | Za nami kolejne…

Ponad 100 mechaników przeszkolonych podczas ProfiRacing Cup i ponad 300 samochodów skontrolowanych pod kątem technicznym w ramach akcji PitStop – tak prezentują się statystyki wydarzeń zorganizowanych przez ProfiAuto i partnerów marki w ubiegłym tygodniu.

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »